Dit project heeft een looptijd van 1,5 jaar.
- Rentevergoeding schijf 1A 5,00%
- Rentevergoeding schijf 1B 5,25%
- Rentevergoeding schijf 2 6,30%
- Rentevergoeding schijf 3 7,05%
Financiering schijf 1A is tot 50%, schijf 1B is 50 tot 70% en schijf 2 is 70 tot 85% en schijf 3 is 85 tot 100% van de marktwaarde in onverhuurde staat. Voor schijf 2 en 3 is de annuïteit berekend alsof deze in 30 jaar wordt afgelost.
Wij zijn van mening dat een 100% financiering van dit project mogelijk is. Mede vanwege het in privé meetekenen is dit voor SamenInGeld passend. Aanvrager is privé persoon.
SamenInGeld gaat uit van een huuropbrengst van € 1.625 per maand.
Download Lees hier de financiële analyse van dit project.

Download Fotopresentatie Dordtselaan 88 B Rotterdam
Informatie project eigenaar*
Even voorstellen
Mijn naam is Ilyas en bij de meeste SIG investeerders een bekende belegger. Ik heb meerdere projecten gedaan via SIG en maak van deze gelegenheid graag gebruik om SIG en de investeerders te bedanken. Na verschillende succesvolle projecten hebben we besloten om ook dit project via SIG aan de investeerders aan te bieden.
Ik ben al jaren werkzaam binnen het vastgoed en vind de dynamiek die er is helemaal top. Ik heb een juridische achtergrond en heb jaren bij een woningcorporatie gewerkt op de juridische afdeling derhalve is het huurrecht mij niet onbekend. Ik heb Rotterdam in de afgelopen jaren zien veranderen in een hotspot en woon er met heel veel plezier. Met mijn dochtertje van 8 jaar gaan we elk weekend de stad verkennen en leuke dingen doen.
De Rotterdamse vastgoedmarkt is de afgelopen jaren enorm gegroeid mede doordat Rotterdam een gewilde woon-werk omgeving biedt aan mensen binnen Nederland en daarbuiten.
Object
De aanvraag bij SamenInGeld is voor de aankoop van het appartement aan de Dordtselaan 88b te Rotterdam. Het is prima gelegen ten opzichte van openbaar vervoer, supermarkten en winkels. Binnen 20 minuten kunnen studenten en expats naar het Erasmus MC of Hogeschool Rotterdam. Het centrum van Rotterdam is ook binnen 15 minuten te bereiken.
Al met al een prima en zeer goed verhuurbaar object, met een laag risico profiel.
Huurders
Ik screen de kandidaat-huurders altijd op financiële gegevens zoals een inkomen uit arbeid of een studiebeurs en meestal vraag ik ook om een garantsteller. Tevens dient de kandidaat een verhuurdersverklaring af te geven van de vorige verhuurder, als die er is. Tijdens een intake-gesprek beoordeel ik de kandidaten en kies de meest geschikte kandidaat uit.
*Bovenstaande informatie is door project eigenaar zelf aangeleverd.
Zekerheden |
Dordtselaan 88 B 3073 GG Rotterdam |
Samenvatting uit het taxatierapport gemaakt dd. 29-11-2021 |
Door Ridder Huizen makelaardij o.z. |
Markwaarde vrij verkoop |
€ 202.000 |
Markwaarde verhuurde staat |
€ 225.000 |
WOZ waarde |
€ 110.000 peildatum 01-01-2020 |
Totale Financieringsbehoefte |
€ 202.000 |
Schijf 1A |
€ 101.000 |
Schijf 1B |
€ 40.400 |
Schijf 2 |
€ 30.300 |
Schijf 3 |
€ 30.300 |
Looptijd: |
Deze lening heeft een looptijd en rentevast periode van 1,5 jaar. |
Bouwjaar onderpand |
1933 |
Gebruiks oppervlakte: |
67 m2 wonen |
Beoordeling |
|
Beoordeling locatie |
Goed |
Beoordeling object |
Goed |
Staat van onderhoud binnenzijde |
Redelijk |
Staat van onderhoud buitenzijde |
Redelijk |
Courantheid |
0-3 maanden |
Verhuurbaarheid |
Goed |
Verkoopbaarheid |
0-3 maanden |
Opmerkingen in taxatierapport |
VvE bijdrage € 70,00 per maand |
Omgeving Stand en ligging |
De woning gelegen in een woonwijk met voldoende openbare parkeergelegenheid en nabij winkels, scholen en dagelijkse voorzieningen. |
Algemene beoordeling locatie en courantheid |
Goed |
Informatie over aanvrager |
|
Leeftijd |
45 |
Woonsituatie |
huur |
Beroep |
Belegger |
BKR toets |
Geen bijzonderheden |